?>

[tagline_box backgroundcolor=”” shadow=”no” shadowopacity=”0.1″ border=”1px” bordercolor=”” highlightposition=”top” content_alignment=”left” link=”http://themeforest.net/item/avada-responsive-multipurpose-theme/2833226?ref=ThemeFusion” linktarget=”_blank” modal=”” button_size=”large” button_shape=”square” button_type=”flat” buttoncolor=”” button=”Purchase Now” title=”Avada makes is easy to build beautiful, unique pages with the included tools” description=”Our theme options, page options, shortcodes and more give you the power you need to create.” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””][/tagline_box][separator style_type=”none” top_margin=”-15″ bottom_margin=”-15″ sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””]

[slider width=”100%” height=”100%” class=”” id=””][slide type=”image” link=”” linktarget=”” lightbox=””]https://www.scoala1buftea.ro/wp-content/uploads/2012/07/portfolio_4.jpg[/slide][slide type=”image” link=”” linktarget=”” lightbox=””]https://www.scoala1buftea.ro/wp-content/uploads/2012/07/portfolio_5.jpg[/slide][/slider]

[accordian class=”” id=””]

Our Company Mission

The Avada Philosophy

The Avada Promise

We Can Deliver On Projects

[/accordian]

[title size=”2″ content_align=”left” style_type=”” sep_color=”” class=”” id=””]Latest From The Blog[/title]

PROGRAM DE LUCRU COMISIE ÎNSCRIERE GRĂDINIȚĂ / CREȘĂ LUNI-JOI:  800 - 1800 VINERI:  800 - 1600 (CU PAUZĂ DE MASĂ 1200 – 1300)

Citeste mai mult...

                          LOCURI PENTRU ÎNSCRIERE ÎN GRĂDINIȚE (an şcolar 2024-2025)   DENUMIRE UNITATE NR. LOCURI DIN PLANUL DE ȘCOLARIZARE NR. LOCURI OCUPATE PRIN REÎNSCRIERE NR. LOCURI RĂMASE PENTRU ÎNSCRIERE GRĂDINIŢA        “RAZĂ DE SOARE”                                       GRUPA...

Citeste mai mult...

 CALENDAR ÎNSCRIERI GRĂDINIȚĂ/CREȘĂ   ÎNSCRIERI ETAPA I 27 MAI – 14 IUNIE 2024   ÎNSCRIERI ETAPA a II-a 17 IUNIE – 05 IULIE 2024   ETAPA DE AJUSTĂRI 19 – 29 AUGUST 2024     ACTE DOSAR ÎNSCRIERE CREȘĂ   - COPIE CERTIFICAT NAȘTERE COPIL - COPIE C.I. PĂRINȚI/TUTORE/REPREZENTANȚI LEGALI - HOTĂRÂRI JUDECĂTOREŞTI (dacă este cazul) - DECLARAŢIE-ACORD DE ÎNSCRIERE DE LA AMBII PĂRINŢI PRIVIND VOINŢA DE ÎNSCRIERE A COPILULUI (în situaţia părinţilor divorţaţi); - COPIE CERTIFICAT MEDICAL C.E.S. ( unde este...

Citeste mai mult...

Sari la conținut