?>

[two_third last=”no” spacing=”yes” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” class=”” id=””][postslider layout=”posts-with-excerpt” excerpt=”45″ category=”design” limit=”2″ lightbox=”yes” class=”” id=””][/postslider][separator style_type=”none” top_margin=”-40″ bottom_margin=”0″ sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””][/two_third]

[postslider layout=”posts” excerpt=”15″ category=”design” limit=”2″ lightbox=”yes” class=”” id=””][/postslider][separator style_type=”none” top_margin=”21″ bottom_margin=”21″ sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””][fusion_text]portfolio_5[/fusion_text]

[separator style_type=”none” top_margin=”50″ bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””][imageframe lightbox=”no” style_type=”none” bordercolor=”” bordersize=”0px” borderradius=”0″ stylecolor=”” align=”” link=”” linktarget=”_self” animation_type=”fade” animation_direction=”right” animation_speed=”1″ class=”” id=””] [/imageframe][separator style_type=”none” top_margin=”40″ bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””]

ANUNŢ TESTARE PENTRU ADMITEREA ÎN CLASA A V-A ENGLEZĂ INTENSIV: PERIOADA DE ÎNSCRIERE: 22-24.05.2023   PROBA SCRISĂ: MARȚI-6 IUNIE 2023, ORA 900   PROBA ORALĂ:  7/8/9 IUNIE 2023, ÎN FUNCȚIE DE NUMĂRUL DE ELEVI ÎNSCRIȘI   AFIȘARE REZULTATE: 12.06.2023   CONTESTAȚII PROBA SCRISĂ: 12.06.2023   AFIȘARE REZULTATE FINALE: 14.06.2023

Citeste mai mult...

Elevii de clasa a VIII-a încep luni procedurile premergătoare admiterii la liceu, dacă vor să opteze pentru licee vocaționale sau pentru licee cu clase cu program bilingv de predare a unei limbi moderne de circulație internațională. Conform Inspectoratului Școlar al Municipiului București, înscrierea candidaților se face luni și marți, 15-16 mai, la centre unde aceștia vor susține probele miercuri, joi și vineri, 17, 18 și 19 mai. Elevii care doresc să participe la probe de verificare a cunoștințelor de limbă modernă sau maternă, precum și la cele de verificare a aptitudinilor,...

Citeste mai mult...

ANUNŢ TESTARE PENTRU ADMITEREA ÎN CLASA A V-A ENGLEZĂ INTENSIV: PERIOADA DE ÎNSCRIERE: 22-24.05.2023   PROBA SCRISĂ: MARȚI-6 IUNIE 2023, ORA 900   PROBA ORALĂ:  7/8/9 IUNIE 2023, ÎN FUNCȚIE DE NUMĂRUL DE ELEVI ÎNSCRIȘI   AFIȘARE REZULTATE: 12.06.2023   CONTESTAȚII PROBA SCRISĂ: 12.06.2023   AFIȘARE REZULTATE FINALE: 14.06.2023  PLANIFICAREA VA FI AFIȘATĂ PE DATA DE 31 MAI PROCEDURA  VALABILĂ ESTE CEA DIN ANUL 2022, POSTATĂ PE SITE-UL ȘCOLII  

Citeste mai mult...
[title size=”2″ content_align=”left” style_type=”” sep_color=”” class=”” id=””]Creative News[/title]

[postslider layout=”posts” excerpt=”15″ category=”creative” limit=”1″ lightbox=”yes” class=”” id=””][/postslider][separator style_type=”none” top_margin=”30″ bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””][imageframe lightbox=”no” style_type=”none” bordercolor=”” bordersize=”0px” borderradius=”0″ stylecolor=”” align=”none” link=”” linktarget=”_self” animation_type=”fade” animation_direction=”right” animation_speed=”1″ class=”” id=””] [/imageframe]

[postslider layout=”posts” excerpt=”” category=”design” limit=”3″ lightbox=”yes” class=”” id=””][/postslider][separator style_type=”none” top_margin=”35″ bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””][recent_posts layout=”thumbnails-on-side” columns=”1″ number_posts=”4″ cat_slug=”design” exclude_cats=”” thumbnail=”yes” title=”yes” meta=”yes” excerpt=”yes” excerpt_length=”18″ strip_html=”yes” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”1″ class=”” id=””][/recent_posts]

[title size=”2″ content_align=”left” style_type=”” sep_color=”” class=”” id=””]Wordpress News[/title]

ANUNŢ TESTARE PENTRU ADMITEREA ÎN CLASA A V-A ENGLEZĂ INTENSIV: PERIOADA DE ÎNSCRIERE: 22-24.05.2023   PROBA SCRISĂ: MARȚI-6 IUNIE 2023, ORA 900   PROBA ORALĂ:  7/8/9 IUNIE 2023, ÎN FUNCȚIE DE NUMĂRUL DE ELEVI ÎNSCRIȘI   AFIȘARE REZULTATE: 12.06.2023   CONTESTAȚII PROBA SCRISĂ: 12.06.2023   AFIȘARE REZULTATE FINALE: 14.06.2023

Citeste mai mult...

Elevii de clasa a VIII-a încep luni procedurile premergătoare admiterii la liceu, dacă vor să opteze pentru licee vocaționale sau pentru licee cu clase cu program bilingv de predare a unei limbi moderne de circulație internațională. Conform Inspectoratului Școlar al Municipiului București, înscrierea candidaților se face luni și marți, 15-16 mai, la centre unde aceștia vor susține probele miercuri, joi și vineri, 17, 18 și 19 mai. Elevii care doresc să participe la probe de verificare a cunoștințelor de limbă modernă sau maternă, precum și la cele de verificare a aptitudinilor,...

Citeste mai mult...

ANUNŢ TESTARE PENTRU ADMITEREA ÎN CLASA A V-A ENGLEZĂ INTENSIV: PERIOADA DE ÎNSCRIERE: 22-24.05.2023   PROBA SCRISĂ: MARȚI-6 IUNIE 2023, ORA 900   PROBA ORALĂ:  7/8/9 IUNIE 2023, ÎN FUNCȚIE DE NUMĂRUL DE ELEVI ÎNSCRIȘI   AFIȘARE REZULTATE: 12.06.2023   CONTESTAȚII PROBA SCRISĂ: 12.06.2023   AFIȘARE REZULTATE FINALE: 14.06.2023  PLANIFICAREA VA FI AFIȘATĂ PE DATA DE 31 MAI PROCEDURA  VALABILĂ ESTE CEA DIN ANUL 2022, POSTATĂ PE SITE-UL ȘCOLII  

Citeste mai mult...
[separator style_type=”none” top_margin=”-30″ bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””]

[recent_posts layout=”date-on-side” columns=”1″ number_posts=”2″ cat_slug=”design” exclude_cats=”” thumbnail=”yes” title=”yes” meta=”yes” excerpt=”yes” excerpt_length=”32″ strip_html=”yes” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”1″ class=”” id=””][/recent_posts][separator style_type=”none” top_margin=”-45″ bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””]

[recent_posts layout=”date-on-side” columns=”1″ number_posts=”2″ cat_slug=”design” exclude_cats=”” thumbnail=”yes” title=”yes” meta=”yes” excerpt=”yes” excerpt_length=”32″ strip_html=”yes” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”1″ class=”” id=””][/recent_posts][separator style_type=”none” top_margin=”-45″ bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””]

[title size=”2″ content_align=”left” style_type=”” sep_color=”” class=”” id=””]Photography News[/title][recent_posts layout=”default” columns=”4″ number_posts=”4″ cat_slug=”” exclude_cats=”” thumbnail=”yes” title=”yes” meta=”yes” excerpt=”yes” excerpt_length=”35″ strip_html=”yes” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”” class=”” id=””][/recent_posts][imageframe lightbox=”no” style_type=”none” bordercolor=”” bordersize=”0px” borderradius=”0″ stylecolor=”” align=”none” link=”” linktarget=”_self” animation_type=”fade” animation_direction=”right” animation_speed=”1″ class=”” id=””] [/imageframe]

Sari la conținut