?>

[tagline_box backgroundcolor=”” shadow=”no” shadowopacity=”” border=”1px” bordercolor=”#e5e4e4″ highlightposition=”left” content_alignment=”left” link=”http://themeforest.net/item/avada-responsive-multipurpose-theme/2833226?ref=ThemeFusion” linktarget=”_blank” modal=”” button_size=”large” button_shape=”square” button_type=”flat” buttoncolor=”” button=”” title=”Avada includes a blog shortcode you can use anywhere on the site!” description=”This blog shortcode was submitted by Markus, one of our Avada users and now on our developing team! It just goes to show what an awesome community we have, everyone is willing to help & share ideas. Dont wait, be a part of the Avada community today!” animation_type=”fade” animation_direction=”up” animation_speed=”1″ class=”” id=””][/tagline_box]

PROGRAM DE LUCRU COMISIE ÎNSCRIERE GRĂDINIȚĂ / CREȘĂ LUNI-JOI:  800 - 1800 VINERI:  800 - 1600 (CU PAUZĂ DE MASĂ 1200 – 1300)

Citeste mai mult...

                          LOCURI PENTRU ÎNSCRIERE ÎN GRĂDINIȚE (an şcolar 2024-2025)   DENUMIRE UNITATE NR. LOCURI DIN PLANUL DE ȘCOLARIZARE NR. LOCURI OCUPATE PRIN REÎNSCRIERE NR. LOCURI RĂMASE PENTRU ÎNSCRIERE GRĂDINIŢA        “RAZĂ DE SOARE”                                       GRUPA...

Citeste mai mult...

 CALENDAR ÎNSCRIERI GRĂDINIȚĂ/CREȘĂ   ÎNSCRIERI ETAPA I 27 MAI – 14 IUNIE 2024   ÎNSCRIERI ETAPA a II-a 17 IUNIE – 05 IULIE 2024   ETAPA DE AJUSTĂRI 19 – 29 AUGUST 2024     ACTE DOSAR ÎNSCRIERE CREȘĂ   - COPIE CERTIFICAT NAȘTERE COPIL - COPIE C.I. PĂRINȚI/TUTORE/REPREZENTANȚI LEGALI - HOTĂRÂRI JUDECĂTOREŞTI (dacă este cazul) - DECLARAŢIE-ACORD DE ÎNSCRIERE DE LA AMBII PĂRINŢI PRIVIND VOINŢA DE ÎNSCRIERE A COPILULUI (în situaţia părinţilor divorţaţi); - COPIE CERTIFICAT MEDICAL C.E.S. ( unde este...

Citeste mai mult...

Sari la conținut